Censpol - výroba modelů, maket a prototypů
   

CENSPOL s.r.o.
Kozinova 1138, 251 01, Říčany u Prahy
tel.: +420 602 330 379
tel.: +420 602 330 766
e-mail: censpol@censpol.cz

Vyrábíme modely a makety strojů, zařízení, staveb, areálů, architektonické modely, plastické mapy, kinetické panely, trenažéry, apod. Vše vyrábíme na zakázku, podle potřeb a dokumentace zákazníka. Modely a makety vyrábíme statické, kinetické, mechanické, elektronicky ovládané.

               

Najít nejvhodnější cestu, jak dobře prodat výrobek, vhodně prezentovat záměr, získat nebo přesvědčit obchodního či strategického partnera, nebo jak dobře a účelně informovat, je otázkou nejen úspěšné reklamní a propagační kampaně, ale zejména souvisejících technických prostředků. Mezi ně bezesporu patří klasické a spolehlivé prostředky reklamy a propagace - prostorové modely a makety.

            

Naše modely a makety strojů a zařízení dávají odpověď na otázky účelnosti, užitečnosti, principu či funkčnosti zařízení. Naše modely staveb a areálů umožňují jedinečný prostorový obraz o celku (o areálu, stavbě apod.). Dávají také přehled o dispozičním uspořádání areálů. Tam, kde projekt, výkresová dokumentace, nebo fotodokumentace vyčerpaly výrazové možnosti, nastupují kinetické panely a plastické mapy. Mimo jiné, nabízíme našim zákazníkům také vývoj a výrobu prototypů. Mnohdy se stane, že je zapotřebí vyrobit zařízení, na kterém lze ověřit určité principy, nebo prototyp, který řeší konkrétní potřeby zákazníka. 

 Kromě výroby modelů a maket, nabízíme našim zákazníkům také technickou podporu a servis těchto zařízení. Realizujeme instalace na výstavách a veletrzích. Naše modely, makety a prototypy vyrábějí profesionální modeláři, kteří se modelářskému řemeslu věnují řadu let.


detail firmy...